Warto wiedzieć

Przedstawiamy kilka prawnych aspektów, które są ważne dla naszych Klientów oraz oferujemy pakiet niezbędnych dokumentów do pobrania całkowicie za darmo.

Wypowiedzenie
umowy OC

Wypowiedzenie umowy OC ppm jest możliwe w kilku przypadkach m.in.:

- na podstawie art. 28 Ustawy w przypadku polisy OC z końcem trwania okresu ubezpieczenia na jaki została zawarta polisa OC . Wypowiedzenie powinno być złożone w zakładzie ubezpieczeń nie później niż 1 dzień przed upływem okresu ubezpieczenia na jaki została zakupiona umowa ubezpieczenia OC.

- na podstawie art. 28a Ustawy w przypadku polisy OC, która uległa automatycznemu wznowieniu a my posiadamy już nową polisę w innym Zakładzie Ubezpieczeń. Wypowiedzenie OC powinno zawierać nazwę aktualnego Ubezpieczyciela i numer nowej polisy.

- na podstawie art. 31 Ustawy w chwili zakupu pojazdu. Wypowiedzenie umowy OC nabywcy można złożyć w każdej chwili od dnia nabycia samochodu a polisa ulegnie rozwiązaniu z momentem wpływu wypowiedzenia do.

Dokumenty
do pobrania

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy szereg gotowych wzorów dokumentów, które mogą w każdej chwili pobrać i wykorzystać na własny użytek.

Służymy naszym Klientom profesjonalną pomocą przy zawieraniu ubezpieczeń. Jesteśmy nową, ambitną firmą, która w 2018r. rozpoczęła pracę na rynku ubezpieczeń.

TELEFON

+48 693 130 639​​

E-MAIL

jakubchrobak123@icloud.com

ADRES FIRMY

Hurko 91D

37-700 Przemyśl

UBEZPIECZENIE ONLINE

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego w wysokości 10% na ubezpieczenie online. Podczas płatności wykorzystaj ten kod: 26736

Scroll Up